10 dec om 15.00 uur Winterconcert door Cantate Domino in Schalkwijk, gratis toegang

Heeft u nog geen plannen voor zondagmiddag 10 december en zin om naar een mooi winterconcert te luisteren? Kom dan om 15.00 uur naar de Moeder van de Verlosserkerk. Deze staat aan de Prof. Eykmanlaan in Haarlem-Schalkwijk. Het duurt tot circa 16.30 uur (incl. pauze).
Cantate Domino zingt o.l.v. organist/dirigent Paul Waerts enkele Advent- en kerstliederen en de mis “In honorem nativitatis domini nostri Jesu Christi” van C.J. Kristinus, maar ook delen uit het prachtige Gloria van Vivaldi. Kom genieten van deze mooie muziek zoals “Verleih uns Frieden” van Felix Mendelssohn, “Let there be Peace” van Stickles en “Resonet in Laudibus” van Orlando di Lasso. De toegang is gratis. Graag tot ziens tijdens het concert van Cantate Domino!

Geef uw reactie