Drukbezochte opening iconententoonstelling in de kerk te Overveen!

Op zondag 9 november vond de feestelijke opening plaats van de iconententoonstelling van de Amsterdamse kunstschilder Jan Verdonk en een 15-tal van zijn cursisten en oud-cursisten! Voordat de opening plaats vond zongen de jonge zangers van de Haerlemsche Heeren a capella twee prachtige liederen, hield Sonja van den Aardweg, oud-cursist van Jan Verdonk, een interessante lezing over de geschiedenis en het ambacht van het iconen schilderen en riep zij aan het eind van haar lezing Jan Verdonk en de exposanten naar voren, waarna onder een hartelijk applaus de expositie officieel werd geopend. Zeker 200 bezoekers kwamen, onder het genot van koffie, thee, wijn en rozijnenbrood, de ruim 50 mooie, in de Griekse stijl geschilderde, iconen bewonderen. 9-11-14 Haerlemsche Heeren

Voor wie de iconen nog niet gezien heeft of ze nog eens rustig wil bekijken en uitleg wil krijgen van de exposanten is van harte welkom op de zaterdagen 15, 22 en 29 november tussen 12.30 en 17.00 uur (toegang gratis). Er zijn dan een aantal exposanten aanwezig en één van hen zal bezig zijn een icoon te schilderen. In de glazen vitrine ziet u tevens een aantal miniatuur iconen.9-11-2014 Iconenschilders+Jan Verdonk9-11-2014 Lezing door Sonja vd Aardweg

Reacties zijn gesloten.