Vormsel voorbereiding 2019-2020, aanmelden kan vanaf nu!

In het najaar gaan we als regio weer beginnen met de voorbereiding op het Vormsel. Het Vormsel is een van de drie Sacramenten (met het Doopsel en de Eucharistie/Communie) waardoor iemand vollediger deel wordt van de katholiek-christelijke gemeenschap. Een volgende stap om te groeien in het geloof!

Alle kinderen vanaf groep 7 en 8 zijn welkom om zich aan te melden. Let op, dit is iets eerder dan u misschien gewend bent! Het voorbereiden op de Sacramenten wordt de komende jaren op een vernieuwende manier aangepakt, daarom is het belangrijk om niet te lang te wachten.
Als u interesse heeft om uw zoon of dochter hiervoor op te geven, laat het weten aan secretariaat.boaz@outlook.com.

Kapelaan Johannes van Voorst

Reacties zijn gesloten.